Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Fot. Politechnika Ślaska

Agnieszka Pluszczewicz, absolwentka Politechniki Śląskiej, zajęła 3 miejsce w XI edycji Konkursu „Teraz Polska Promocja i Rozwój” na najlepszą pracę magisterską o tematyce promocji, konkurencyjności i innowacyjności Polski.

Jej praca pt.: „Kaszëbë. Projekt koncepcyjny kaszubskiego centrum kulturalnego w kompleksie budynków dawnej latarni morskiej Rozewie II w Jastrzębiej Górze” zdobyła III nagrodę główną.

W tegorocznej edycji konkursu nagrody i wyróżnienia trafiły do 14 laureatów. Autorzy najlepszych prac otrzymali nagrody główne, wyróżnienia oraz nagrody specjalne ufundowane przez Ministra Rozwoju i Finansów, Ministra Sportu i Turystyki, Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz Instytut Adama Mickiewicza.

Gala XI edycji konkursu „Teraz Polska Promocja i Rozwój” odbyła się 6 grudnia w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.