Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

fot. A. Voicu

22 stycznia w Stacji Artystycznej Rynek (Rynek 4–5) odbędą się warsztaty taneczne z Dorotą Komasą. To będzie spotkanie kobiet z emocjami i historiami, które są przekazywane w tańcach różnych kultur.

Podstawą autorskiego cyklu warsztatów jest taniec naturalny, czyli ruch wynikający z natury, tak zwana ekspresja taneczna. Obecny w różnych kulturach, pozwala uwolnić kobiecą energię i kreatywność.

Podczas spotkania w Stacji uczestniczki będą szukały własnego stylu tańca. Pod okiem Doroty Komasy tancerki odkryją indywidualne preferencje ruchowe. Warsztaty odbywają się cyklicznie. Zajęcia 22 stycznia rozpoczną się o godz. 18.00. Szczegółowe informacje są dostępne na stronie www.facebook.com/StacjaArtystycznaRynek.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.