Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Fot. UM Gliwice

Zakończył się Europejski Tydzień Umiejętności w Górnośląskim Centrum Edukacyjnym. W organizowanych przez szkołę warsztatach wzięło udział 343 uczniów z 11 gliwickich szkół.

Górnośląskie Centrum Edukacyjne w Gliwicach, przystępując do realizacji działań w ramach projektu pod hasłem „Odkryj swój talent”, przygotowało szereg warsztatów: mechatronicznych, mechanicznych, chemicznych, fryzjerskich, analizy kolorystycznej dla uczniów gimnazjów i siódmych klas szkół podstawowych.

Udział w warsztatach, które odbywały się w dniach 21-24 listopada był dla nich atrakcyjną formą odkrycia własnych talentów i predyspozycji zawodowych.

W ramach inicjatywy aż do 10 grudnia na Wydziale Ochrony Środowiska i Wydziale Mechanicznym-Technologicznym Politechniki Śląskiej będą odbywać się zajęcia dla uczniów klas trzecich i czwartych GCE. Zaplanowano również wizyty studyjne w zakładach pracy współpracujących ze szkołą, dla uczniów kształcących się w zawodach technik mechanik i mechatronik.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.