Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Wiewiórka na Drzewie, rockowa kapela z Gliwic, zagra na finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w stolicy Belgii. Muzycy dadzą czadu na scenie z kultowym zespołem Strachy na Lachy.

Hiszpańskie rytmy, mieszanka rocka, reggae i ska – za te radosne dźwięki fani kochają Wiewiórkę na Drzewie. Gliwicka publiczność zna muzyków między innymi z występów na współorganizowanej przez nich charytatywnej imprezie plenerowej Hałas Miasta i występów na Igrach (juwenaliach Politechniki Śląskiej).

14 stycznia Wiewiórka na Drzewie wesprze swoją muzyką charytatywną akcję Jurka Owsiaka i spółki. Muzycy zagrają na wielkim finale WOŚP-u w Brukseli.

Wiewiórka na Drzewie i Strachy na Lachy zagrają w samym sercu dzielnicy europejskiej. Do naszej akcji dołączy też Parlament Europejski i europosłowie – zapowiada Jurek Owsiak.

(mm)


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.