Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

GRM

Gliwicki Rower Miejski ma nową funkcjonalność – od teraz łatwo, szybko i bezpiecznie można doładować konto za pomocą Visa Checkout. Jak to zrobić?

Jak informuje firma Nextbike, operator Gliwickiego Roweru Miejskiego, aby płacić Visa Checkout wystarczy zarejestrować się podczas doładowania konta przed wypożyczeniem roweru lub zalogować się do istniejącego konta.

Przypominamy, że do dyspozycji rowerzystów i osób chcących sprawnie przemieszczać się po mieście jest 15 stacji i 150 rowerów miejskich zlokalizowanych w różnych częściach Gliwic. Można z nich korzystać do końca listopada – wówczas kończy się sezon. Aby dołączyć do systemu wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej www.gliwickirower.pl lub przy terminalu i zasilić swoje konto kwotą 10 zł. Rowery można wypożyczać poprzez terminal, który znajduje się przy każdej stacji, lub korzystając z aplikacji Nextbike na telefony komórkowe. Pierwsze 15 minut każdego wypożyczenia jest darmowe.

Przypominamy również, że Gliwickie Rowery miejskie można oddawać wyłącznie w granicach administracyjnych Gliwic.

Zyskaj doładowanie

Znalazłeś porzucony rower miejski? Zadzwoń pod czynny całą dobę numer 22/244-13-13 lub wyślij wiadomość na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Jeśli serwisanci odnajdą zagubiony rower we wskazanej lokalizacji zyskasz 5 zł doładowania. Jeżeli sam odprowadzisz zaginiony rower do stacji, zyskasz 10 zł doładowania swojego konta w systemie GRM. (mf)


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.