Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Przeprowadzka do Niemiec może być szybka i prosta, gdy do przewiezienia mamy mało mienia. Gdy jednak chcemy zabrać także meble, sprzęty RTV i AGD, pojawiają się schody. Jak przeprowadzić się do Niemiec z gabarytami?

Im większa odległość, tym większe problemy – właśnie dlatego przeprowadzki międzynarodowe często nastręczają tak dużo trudności. Nawet jeśli chodzi o Niemcy, czyli naszego zachodniego sąsiada przeniesienie się do nowego lokum może być nie lada wyzwaniem.

Przeprowadzka – im mniej, tym lepiej

Aby przeprowadzka międzynarodowa nie sprawiała problemów, warto po prostu zabrać ze sobą do nowego lokum jak najmniej mienia. Niestety, nie zawsze mamy taką możliwość, gdy chcemy zabrać ze sobą wszystko, co najważniejsze.

Sprawa komplikuje się jeszcze bardziej wtedy, gdy do przewiezienia jest mienie gabarytowe, na przykład meble, AGD, RTV, a także mienia jest dużo. W tym przypadku przeprowadzka międzynarodowa będzie wymagała posiadania odpowiedniej przestrzeni załadunkowej w samochodzie dostawczym. Jak można z niej skorzystać?

Erfurt

Jak przewieźć gabaryty do Niemiec?

Aby przeprowadzić się do Niemiec i zabrać ze sobą mienie gabarytowe, potrzebna będzie odpowiednia furgonetka o właściwej przestrzeni.

Gdy mamy kogoś znajomego, kto dysponuje takim samochodem i może nam go udostępnić albo zaoferować swoje usługi, przenosiny nie powinny sprawiać trudności. Co jednak wtedy, gdy nie mamy takiej propozycji?

Pierwsza opcja to wynajęcie samochodu dostawczego, aby dojechać do Niemiec i zabrać ze sobą swoje mienie. Dzienny koszt wynajęcia furgonetki to wtedy od około 200 do 500 złotych. Do tej ceny trzeba doliczyć także koszt zużytego paliwa. Jeśli zatem mamy czas, pomoc innych osób i możemy dojechać z mieniem za granicę, to korzystna cenowo oferta.

Zdarza się jednak, że nie jest to możliwe – wtedy warto rozważyć drugą opcję, czyli skorzystanie z usług firmy przeprowadzkowej, która obsługuje Niemcy. Wtedy można liczyć na kompleksowe i fachowe wsparcie w przenosinach.

Firmy przeprowadzkowe oferują usługi takie jak:

  • pakowanie mienia klienta lub dostarczenie mu materiałów do pakowania
  • wynoszenie mienia i wnoszenie go do nowego lokum – także gabarytów
  • transport samochodem dostawczym na najbardziej opłacalnej trasie
  • rozlokowanie mienia w nowym lokum klienta
  • utylizacja mienia po przeprowadzce
  • magazynowanie mienia klienta
  • sprzątanie po przeprowadzkach

To zatem kompleksowe wsparcie dla każdego, kto chce przeprowadzić się za granicę z gabarytami – do skorzystania ze swoich usług w tym zakresie zaprasza firma: www.przeprowadzki-niemcy.pl.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.