networking |Fot. A.Janoszek

Gliwicki Technopark zaprasza na kolejną edycję Start It Up, spotkanie dla przedsiębiorców oraz wszystkich chcących nawiązać wartościowe kontakty i skutecznie rozwijać swój biznes.

W czwartek, 28 marca, w gliwickim Technoparku odbędzie się VII edycja Stat It Up. Będzie to doskonała okazja do wymiany biznesowych doświadczeń. W spotkaniu wezmą udział zarówno przedstawiciele środowiska startupowego, jak i doświadczeni eksperci praktycy biznesu i radca prawny, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą m.in. podczas sesji mentorskich. Prelegentami tegorocznej edycji będą: Jakub Gajdamowicz, vloger, przedsiębiorca i założyciel startupu LandscapeLab, Monika Czaplicka, właścicielka agencji social media Wobuzz, blogerka i autorka książki "Zarządzanie kryzysem w social media" oraz Anna Parzonka, graficzka, ilustratorka, właścicielka firmy Creativa-Julia.

Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.00 w budynku Technoparku przy ul.Konarskiego 18 c.

Więcej informacji na temat spotkania oraz bezpłatne wejściówki na wydarzenie można pobrać na stronie internetowej: www.start-it-up.pl. (mf)


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.