Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Jak wyglądała codzienność w pracy kilka dekad temu? Czy znacznie różniła się ona od tej wykonywanej w dzisiejszych czasach? Jakie zawody wykonywali kiedyś nasi dziadkowie i rodzice? Dowiemy się tego dzięki nowemu konkursowi portalu Aplikuj.pl „Praca dawniej”. 

Konkurs ten skierowany jest do osób, które ukończyły 60 rok życia. Aby wziąć w nim udział należy przesłać jak najciekawsze zdjęcia ze swojej codziennej pracy w latach młodości. Na zgłoszenia czekamy w terminie od 12 czerwca 2020 r. do 11 września 2020 r.

Warunkiem udziału w konkursie jest wypełnienie formularza, który znajduje się pod adresem https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior-zgloszenie. Formularz może wypełnić w imieniu seniora również jego bliski lub znajomy. Konkurs jest w pełni bezpieczny - całość przeprowadzana jest drogą internetową.

Z nadesłanych prac organizatorzy wyłonią zwycięzców, którzy otrzymają jedną z cennych nagród - telefony komórkowe, kursy komputerowe (strefakursow.pl), książki oraz praktyczne gadżety. Zapraszamy do zabawy!

Pełny regulamin konkursu dostępny jest na stronie internetowej https://www.aplikuj.pl/konkurs-senior.

Fotograficzny konkurs dla seniorów „Praca dawniej”