Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Szkolenie PapaSEO

Grzegorz Strzelec, znany ostatnio również jako PAPA SEO jest tym typem człowieka, który jak coś robi to na całego. Pozycjonowanie w Google również. Nikt nie poddaje w wątpliwość jego reputacji, jaką zdobywał samodzielnie a następnie pracując dla największych marek w tym dla Onetu i grupy Discovery - właściciela stacji TVN. Jego metodyczne podejście do pozycjonowania w Google pozwala osiągnąć efekty, obok których nie sposób przejść obojętnie. Chętnie dzieli się wiedzą o pozycjonowaniu na licznych konferencjach z branży marketingu, udzielając wywiadów czy udzielając się na grupach. Nie tak dawno zrealizował duży projekt polegający na szkoleniach stacjonarnych. Przyjeżdżał do różnych miast w całej Polsce, w tym do Gliwic i w małej zamkniętej grupie nauczał swojego podejścia, przekazywał wiedzę z dużą skrupulatnością. Zainteresowanie było tak duże, że do niektórych miejscowości musiał przyjeżdżać drugi raz!

Kurs PAPA SEO rozwiązaniem dla chętnych rozwoju w branży internetowego marketingu

Pandemiczna rzeczywistość okazała się być trudna również dla niego. Nie mogąc realizować szkoleń stacjonarnych postanowił wprowadzić na rynek system nauczania zdalnego zanim stało się to koniecznością w szkołach. Kurs online o wiedzy z SEO czyli pozycjonowania w Google miał być rozwiązaniem tych problemów. Grzegorz PAPASEO Strzelec bardzo długo przygotowywał się do tematu. Najpierw rozbudowując swoje wideo studio - na grupach zrzeszających SEOwców Grzegorz chętnie dzielił się relacją z postępów prac. Następnie uchylał rąbka tajemnicy pokazując odcinki demo, udostępnił również listę tematów. Kurs ma być stale rozwijany, kompletny i maksymalnie wyczerpywać temat wiedzy w zakresie pozycjonownaia stron internetowych w wyszukiwarce Google.

PAPA SEO czyli kurs o pozycjonowaniu. Grzegorz "PapaSEO" Strzelec i jego przepis na jednorożca SEO. Dostępny również w Gliwicach

Kurs PAPA SEO czyli jednorożec SEO branży

Od autora. Chciałbym nadmienić, że tekst ten jest wyłącznie testem próby uwidocznienia w wynikach frazy PAPASEO pisanej razem jak i PAPA SEO pisanej osobno. Do tego też frazy o jednorożcu SEO. Tekst nie ma na celu obrazić ani w żaden sposób zaszkodzić żadnej osobie. Kurs samego Grzegorza Strzelca bardzo polecam i szanuję go jako świetnego fachowca. Sam również dostęp do kursu zamówiłem i opłaciłem z góry na rok.

Jednorożec branży SEO to pojęcie dosyć ogólne. Nie precyzuje nic konkretnego, nic konkretnego również nie oznacza. Jednorożec to taki święty grall seowców, czyli osób działających w temacie optymalizacji stron pod wyszukiwarkę Google (w teorii również i Bing, jednak specjalizuje się w tym tylko jedna agencja w skali całej Europy wschodniej).

Sprawdź - https://papaseo.com/