Wibrator dla par ‒ co warto o nim wiedzieć?

Wibrator dla par to wyjątkowy gadżet erotyczny, który zwiększa przyjemność doznań dla obu partnerów w trakcie stosunku. Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, aby można było go używać bez pomocy rąk. Na czym polega jego sekret i dlaczego cieszy się tak dużą popularnością? Podpowiadamy.

Czym jest i jak działa wibrator dla par?

Wibrator dla par to niewielkich rozmiarów urządzenie w kształcie litery U. Jego powierzchnia pokryta jest niewielkimi wypustkami, które mają za zadanie wykonywać delikatny masażu. Wpływają więc tym samym na stymulację w trakcie stosunku. Część wibratora znajduje się w pochwie partnerki, a górny element masuje punkt G oraz penis partnera. Urządzenie można skonfigurować według własnych potrzeb, ustawiając odpowiednią moc wibracji. Większość z nich jest sterowana zdalnie, na przykład przez aplikację na telefon lub pilota.

Dla kogo wibrator dla par?

Taki wibrator to doskonały gadżet erotyczny zwłaszcza dla osób, które starają się wspólnie urozmaicić przyjemność i doznania płynące z seksu. Co ciekawe, w specyfikacji wielu producentów znajdziemy także informację, że nie tylko świetnie sprawdza się w przypadku heteroseksualnych par. Równie dużą przyjemność mogą z niego czerpać dwie kobiety. Produkt dedykowany jest zwłaszcza osobom, które mają duże pragnienia, ale nie są w stanie osiągnąć ich naturalnymi możliwościami fizycznymi.

Wibrator dla par pozwala przedłużyć czas stosunku oraz zwiększa jego intensywność. Nic więc dziwnego, że chętnie sięgają po niego osoby, które chcą zerwać z przewidywalną rutyną w sypialni. Gadżet świetnie sprawdzi się w sytuacji w której pragniemy skorzystać z nowych pozycji lub do tej pory nie sprawiały one nam wyjątkowej przyjemności. Wibrator za każdym razem zwiększa doznania, co tym samym wpływa na to, że łatwiej spróbować czegoś zupełnie nowego i zyskać większą dawkę rozkoszy.

O czym pamiętać kupując wibrator dla par?

Osoby początkujące, które po raz pierwszy kupują ten gadżet erotyczny powinny w zestawie zdecydować się także na odpowiedni lubrykant, który da uczucie przyjemnego chłodu. Dzięki niemu zdecydowanie łatwiej przyzwyczaić się do nietypowego kształtu urządzenia. Substancja nałożona na wibrator pozwoli także zminimalizować ryzyko otarć i podrażnień, zwłaszcza podczas wypróbowywania nietypowych pozycji w trakcie stosunku.

Wybierając produkt idealny należy także zwrócić uwagę na jego wielkość oraz wagę. Pod względem rozmiarów i kształtu powinien być dopasowany do obu partnerów. Warto także wybrać model zasilany za pomocą ładowanego akumulatora.