Moc i wydajność w klasycznej odsłonie – HP ZBook Studio

Widząc laptopa HP ZBook Studio, trudno uwierzyć, że pod lekką, cienką obudową kryje się mocny procesor, który zapewnia wysoką wydajność pracy. Masz w tym przypadku do czynienia ze stacją roboczą, opracowaną przez amerykańską firmę HP z myślą o profesjonalnych użytkownikach, którzy oczekują od swojego sprzętu komputerowego dużej wydajności i funkcjonalności. Zobacz, jaką konfigurację sprzętową ma notebook HP ZBook Studio.

Wysokiej jakości obraz w HP ZBook Studio

Bez wątpienia komputer ZBook Studio od HP będzie spełniał oczekiwania użytkowników kreatywnych, w tym grafików i projektantów, ale i zapewniał większe wrażenia z oglądania filmów i programów. Wszystko to dzięki temu, że laptop HP ZBook Studio został wyposażony w ekran IPS o przekątnej 15,6 cala lub 16 cali. Matowa matryca nadaje się do pracy w każdych warunkach oświetlenia. Wyświetla obraz z maksymalną rozdzielczością 3840 x 2160 pikseli – UHD lub 3840 x 2400 pikseli – WQUXGA. Opcjonalnie możesz wybrać matrycę w technologii DreamColor, która umożliwia otrzymanie jeszcze żywszych kolorów, albo matrycy dotykowej OLED, która zwiększy funkcjonalność laptopa HP ZBook Studio. Jego obsługa może przypominać korzystanie z tabletu czy smartfona.

Do tego laptopy HP ZBook Studio mają dedykowane karty graficzne – m.in. NVIDIA T1200, RTX lub GeForce RTX.

Procesory w HP ZBook Studio

Tym, co decyduje o szybkości działania i mocy laptopów HP ZBook Studio, są rzecz jasna ich procesory. Odpowiednio wysokie osiągi sprzętu zapewniają najnowsze, czterordzeniowe CPU. Do wyboru masz przy tym zaawansowane procesory z rodziny Intel Core, m.in. Intel Core i7 czy i9 lub Xeon. Współpracują z pamięcią RAM o pojemności 16, 32 lub 64 GB typu DDR4 3200 MHz lub DDR5 4800 MHz.

Seria laptopów HP ZBook Studio dla ludzi biznesu

Z uwagi na fakt, że stacje robocze ZBook Studio od HP mają wydajne i mocne procesory, zaawansowane układy kart graficznych, a przy tym liczne systemy zabezpieczające dane zapisywane na dysku twardym SSD o pojemności nawet 1 TB, sprawia to, że są doskonałym wyborem dla użytkowników ze świata biznesu. Pozwalają na swobodną i płynną pracę w parze z zaawansowanym oprogramowaniem projektowym, graficznym czy multimedialnym, jakie wykorzystywane jest w pracy grafików, inżynierów, projektantów czy analityków.

Duży wybór portów w notebookach HP ZBook Studio sprawia, że możesz podłączyć do nich wiele urządzeń peryferyjnych, ułatwiając drukowanie czy skanowanie albo przeprowadzenie prezentacji multimedialnej dla szerokiego audytorium słuchaczy z użyciem rzutnika.

Laptopy HP ZBook Studio – kilka ważnych serii notebooków

Grupę laptopów HP ZBook Studio stanowi kilka ciekawych modeli, różniących się między sobą wykorzystywanymi procesorami, wielkością matrycy czy jej typem. To między innymi ósmej generacji ZBook Studio G8 z procesorem Intel, doskonałym ekranem i smukłą obudową czy ZBook Studio G9 dziewiątej generacji z procesorem Intel Alder Lake i 16-calową matrycą, a to wszystkie w równie cienkiej i wytrzymałej obudowie. Wybieraj spośród wielu ciekawych propozycji dla użytkownika biznesowego i nie tylko.