Show Off Fest: Pożegnanie wakacji z muzyką i energią w Gliwicach
Pożegnanie wakacji w rytmach najlepszej muzyki zbliża się wielkimi krokami! Show Off Fest powraca do Gliwic, oferując niezapomniane doznania muzyczne i festiwalową atmosferę.

Trzecia edycja Show Off Fest w Nowych Gliwicach – co nas czeka?

Już 31 sierpnia mieszkańcy Gliwic będą mieli okazję uczestniczyć w trzeciej edycji Show Off Fest. Festiwalowe miasteczko tradycyjnie zostanie zlokalizowane przy Cechowni w Nowych Gliwicach. W tym roku organizatorzy zapowiadają występy artystów reprezentujących scenę hip-hopową, elektroniczną i ich alternatywne odmiany. Na scenie pojawi się pięciu wykonawców, w tym czterech z Polski oraz jeden gość z zagranicy. Każdy rok przynosi także gliwicki akcent, co czyni to wydarzenie jeszcze bardziej wyjątkowym.

Matylda/Łukasiewicz – pierwszy ogłoszony duet

Jednym z pierwszych artystów, których zobaczymy na Show Off Fest, jest duet Matylda/Łukasiewicz. Ich utwór „Matka”, który miał swoją premierę rok temu, zdobył wiralową popularność i stał się stałym elementem najważniejszych playlist. Od tego czasu duet wydał sześć kolejnych utworów: „Zamknąć”, „Mężczyźni”, „Nudny Rok”, „Nie Stało Się Nic”, „Czuły Barbarzyńca” oraz „Sepleń”. Każdy z tych utworów wyróżnia się mocnym tekstem, niebanalnymi liniami melodycznymi oraz charyzmatycznym głosem.

Relaks, rozmowy i dobra kuchnia – co jeszcze czeka uczestników?

Show Off Fest to nie tylko muzyka. Uczestnicy wydarzenia będą mogli skorzystać z trzech specjalnie przygotowanych stref: CHILLZONE, GASTROZONE i SOCJALZONE. W tych przestrzeniach będzie można odpocząć, porozmawiać i cieszyć się dobrą kuchnią. Atmosfera festiwalu z pewnością sprzyjać będzie relaksowi i integracji.

Wstęp wolny i nie tylko – kto stoi za organizacją?

Wstęp na Show Off Fest jest wolny, co czyni to wydarzenie jeszcze bardziej dostępnym dla wszystkich mieszkańców. Organizatorami festiwalu są Miasto Gliwice, Centrum Kultury Victoria, GCNT Cechownia Gliwice oraz EMT-Systems. Warto dołączyć do wydarzenia na Facebooku, aby być na bieżąco ze wszystkimi ogłoszeniami dotyczącymi pełnego składu artystów i innych atrakcji.

Nie przegap okazji, by zakończyć wakacje w najlepszym stylu! Przygotuj się na niezapomniane chwile w rytmach Show Off Fest.


Na podst. Urząd Miejski w Gliwicach