Pewien knurowianin zaprosił do swego mieszkania gości. Łącznie osiem osób imprezowało w jego „lokalu” w Szczygłowicach. Męskie spotkanie nie obyło się bez alkoholu, dodajmy – w dużej ilości, więc skończyło się nie najlepiej…Kiedy gościnny gospodarz się obudził, nie ból głowy był jego największym problemem, a... okradzione mieszkanie. Gdy już wytrzeźwiał, poszedł po pomoc do policjantów. W mieszkaniu brakowało mu laptopa, telefonu komórkowego i odtwarzacza DVD.
Wczoraj (wtorek, 27 marca) przed południem policjanci z knurowskiej jednostki, prowadzący dochodzenie w tej sprawie, zatrzymali dwie osoby, 31-latka i nieletniego w wieku lat 15, którzy, jak ustalono, dokonali z mieszkania pokrzywdzonego kradzieży wymienionych przedmiotów. Łączna wartość strat wynosi 2 tys. zł. Postępowanie prowadzi KP w Knurowie.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.