Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Nasi funkcjonariusze działają w różnych miejscach, przeprowadzając błyskawiczne, wyrywkowe kontrole trzeźwości. Są też zaplanowane kilkugodzinne akcje, jak ta z piątku na sobotę na całej długości Drogowej Trasy Średnicowej.W piątkowy wieczór rozpoczęła się akcja „Trzeźwa DTŚ”, zakończona w sobotę nad ranem. Działania prowadzono na całej długości trasy biegnącej z Gliwic do Katowic, a nadzorował je naczelnik drogówki ze Świętochłowic. W rejonie administrowanym przez gliwicką policję skontrolowano 1351 kierujących. Trzej mieli w organizmie ponad 0,5 promila alkoholu, więc stracili uprawnienia i czekają na wyrok. Akcje będą ponawiane.

Ładowanie odtwarzacza...

Komentarze  
0 #1 Ryszard 2018-04-10 14:09
polecam z czystym sercem yanosika w takich akcjach, nie chodzi mi o to, żeby przepisy łamać, ale zawsze lepiej być ostrzeżonym, przynajmniej ja tak wolę :))) Nie lubię niespodzianek :)))
Cytować
Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.