Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Wydział kryminalny II komisariatu policji prowadzi śledztwo w sprawie rozboju na młodej kobiecie. Do zdarzenia doszło 10 grudnia w Gliwicach przy tunelu dworca PKP. W trakcie czynności procesowych śledczy zebrali szereg informacji mogących przyczynić się do ustalenia sprawcy przestępstwa. Zdecydowano o publikacji wizerunku młodego mężczyzny, którego tożsamość nie jest znana, a według ustaleń śledczych ma on bezpośredni związek ze sprawą.Sprawca zaatakował kobietę, łapiąc za szyję, uderzył i przewrócił ją na ziemię, po czym wyrwał jej torbę marki Lasocki z zawartością kosmetyków i odzieży.
Poszukiwany ma ok. 25 lat, ubrany był wówczas na sportowo, w kurtkę z białym skośnym pasem na wysokości klatki piersiowej, z kapturem, ciemne spodnie jeansowe, obuwie sportowe koloru ciemnego z białą podeszwą.
Wszyscy mający wiedzę lub podejrzenia co do tożsamości mężczyzny z publikowanego filmu proszeni są o kontakt z detektywami z II komisariatu. Policjanci gwarantują anonimowość, nikt nie będzie wzywany czy dopytywany o szczegóły.
Informacje można przekazywać mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..pl, telefonicznie, pod całodobowy numer 32 239 02 00 lub za pośrednictwem anonimowej skrzynki Powiadom nas – kliknij TU. 

Ładowanie odtwarzacza...