Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Wydział kryminalny I komisariatu prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie kradzieży z włamaniem. Do przestępstwa doszło 25 marca br. po godzinie 5.00 w Gliwicach, w lokalu przy ul. Bankowej. Sprawca skradł tablet marki Samsung, telefon Nokia Lumnia, kocyk firmy La Millou, dwie pary spodni dziecięcych Titot oraz torbę firmy JuMiBag.

Zarejestrowany przez kamery monitoringu mężczyzna nie jest znany detektywom. Śledczy zdecydowali więc o publikacji wizerunku. Z dotychczasowych ustaleń wynika, że podejrzany widywany był wcześniej w rejonie pl. Piastów w Gliwicach oraz autobusie linii 840.
Być może ktoś z państwa zna sprawcę lub ma podejrzenia, kto został zarejestrowany przez kamery. Wszelkie informacje można kierować do prowadzącego sprawę sierż. A. Staszczyka, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel 32 33 69 415 lub do dyżurnego I KP, tel. 32 33 69 401.
Informacje można też przesyłać za pośrednictwem anonimowej skrzynki mailowej Powiadom nas - Kliknij Tu.
Gwarantujemy pełną anonimowość. 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.