Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Do Wydziału Ruchu Drogowego KMP w Gliwicach wpłynęło podziękowanie od mieszkańca województwa opolskiego, który, będąc w naszym mieście, zapomniał, gdzie zaparkował samochód. Zgubę, po kilkudziesięciu minutach poszukiwań, znaleźli policjanci.19 stycznia wieczorem do policjantów dokonujących kontroli drogowej na ul. Wyszyńskiego podszedł starszy pan. Był bez kurtki, w samej tylko koszuli, a temperatura tego dnia była niska. Mężczyzna oznajmił, że przejeżdżając przez Gliwice, zaparkował gdzieś auto, a teraz nie potrafi go odnaleźć. Funkcjonariusze zaprosili zmarzniętego człowieka do radiowozu i rozpoczęli poszukiwania pojazdu. Równolegle w komendzie przeglądano zapisy z kamer monitoringu.
Po kilkudziesięciu minutach natrafiono na volkswagena – stał zaparkowany na chodniku przy ul. Jagiellońskiej, był pozamykany, lecz miał włączone światła. Zadowolony opolanin wysłał do gliwickiej komendy podziękowania za pomoc. 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.