Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

na zdjęciu: Coma (fot. A. Kliczek, licencja CC BY-SA 3.0)

Piotr Rogucki i spółka 14 kwietnia rozpoczną sezon imprezowy w Starej Fabryce Drutu (ul. Dubois 22). Bilety na koncert są już w sprzedaży.

Coma to jedna z najbardziej cenionych formacji na rodzimej scenie rockowej. Występy na żywo w wykonaniu Roguckiego i reszty zawsze są bardzo energetyczne i widowiskowe. Scena to ich żywioł – w końcu frontman zespołu jest nie tylko wokalistą, ale też utalentowanym aktorem.

W Gliwicach muzycy będą promować swój najnowszy album „Metal Ballads vol. 1”. Nie od dziś wiadomo, że oryginalne, industrialne wnętrza Starej Fabryki Drutu świetnie sprawdzają się jako scena dla alternatywnych artystów. Koncert rozpocznie się o godz. 20.00. Bilety można kupić za pośrednictwem strony www.biletyna.pl.

(mm)


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.