Fot. Pixabay.com (CC0 Creative Common)

Politechnika Śląska ogłosiła konkurs na krótki film video, ukazujący studenckie klimaty Gliwic. Zainteresowani tematem studenci uczelni mogą zgłaszać swoje prace do 23 lutego.

Zadanie konkursowe polega na nakręceniu techniką dowolną maksymalnie 3-minutowego filmu, który będzie interpretował hasło „Studenci kręcą miasto”. W pierwszym etapie konkursu 3-osobowe jury wyłoni prace spełniające formalne wymagania, które przejdą do drugiego etapu. Spośród nich jurorzy wybiorą trzy najlepsze filmy, a ich autorzy otrzymają nagrody rzeczowe.

Więcej szczegółów i regulamin konkursu można znaleźć na stronie www.mt.polsl.pl.

Wyniki I etapu konkursu zostaną ogłoszone 26 lutego na stronie internetowej www.edual.pl. Rozstrzygnięcie nastąpi 5 marca, podczas konferencji EDUAL, która odbędzie się na Politechnice Śląskiej.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.