Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

fot. archiwum KŚ AZS Pol. Sl.

Przed tygodniem siatkarki AZS-u Politechniki Śląskiej uległy ostatecznie Wiśle Warszawa w ćwierćfinałach fazy play-off. Ta przegrana oznacza, że gliwiczanki będą teraz walczyć o miejsce 5, czyli powtórzenie wyniku z poprzedniego sezonu.

W pierwszych meczach o lokaty 5-8 drużyna z Gliwic zmierzy się z Radomką, z którą toczyła zacięte boje w rundzie zasadniczej. W Gliwicach Akademiczki pokonały drużynę z Radomia 3:2, choć przegrywały 0:2. W meczu wyjazdowym lepsze już były siatkarki sponsorowane przez E.Leclerc , wygrywając 3:1.

Na tym etapie gra się do dwóch zwycięstw. Pierwszy mecz zostanie rozegrany w Gliwicach – 24 marca o godzinie 17.00. Rewanż 7 kwietnia w Radomiu. W przypadku remisu trzecie spotkanie zostanie również rozegrane w Radomiu, gdyż E.Leclerc był wyżej w tabeli po rundzie zasadniczej.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.