Rolników

Fot. goole.maps

W środę, 25 kwietnia, rozpocznie się remont chodnika i jezdni ul. Rolników w Bojkowie. Prace potrwają do połowy lipca. Wykonawca inwestycji Przedsiębiorstwo Remontów Ulic i Mostów prosi kierowców, by zwracali uwagę na oznakowanie tymczasowe.

Remont ul. Rolników będzie realizowany w dwóch etapach. Najpierw zostanie zamknięty odcinek od ul. Bojkowskiej do Żytniej. Objazd zostanie poprowadzony ulicą Żytnią. W drugim etapie prace obejmą odcinek od ul. Żytniej do Dożynkowej, a objazd będzie wytyczony ulicą Dożynkową. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, prace zakończą się w połowie lipca.

Zarząd Dróg Miejskich w Gliwicach na ten rok zaplanował długą listę remontów ulic. Można ją znaleźć na stronie internetowej ZDM. (mf)


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.