UKS Millenium Gliwice Od lewej stoją: Paweł Terelak, Mateusz Niesler, Benedykt Szostok, Michał Witkowski, Dawid Mainka, Łukasz Łoś , Bogusław Saganowski, Tomasz Sobel, Dominik Jeziorowski. Klęczą: Dawid Matuszek, Artur Dutkiewicz, Michał Jędrzejewski, Tomasz Zwadło, Norbert Błaszczyk, Denis Zubek, Marcin Wawrzynek. Fot. materiały UKS Millenium Gliwice

Po pełnych emocji Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w beach soccerze, zawodnicy UKS Millenium Gliwice opuścili Kołobrzeg z lekkim niedosytem, ale i satysfakcją – zajęli czwarte miejsce w Polsce!

Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w piłce nożnej plażowej organizowane były przez PZPN dla młodych piłkarzy do 21. roku życia. Gliwiczanie – zawodnicy UKS Milenium – byli najmłodszym teamem na tych zawodach. – Jesteśmy tuż za podium, ale to turniej niezwykle udany dla naszych młodych reprezentantów. Doświadczenie zebrane podczas rywalizacji z najlepszymi drużynami w kraju wykorzystamy, by wrócić ponownie za rok i zdobyć upragnione medale! – zapewnia ekipa trenerska UKS Millenium Gliwice.

Na podium mistrzostw uplasowali się: Hemako Sztutowo (1. miejsce), Tonio Team Sosnowiec (2. miejsce) i KP Łódź (3. miejsce).


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.