Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Dzielnicowi z III komisariatu, oprócz swej codziennej, typowej służby policyjnej, realizują programy profilaktyczne. Podczas ferii przeprowadzili m.in. konkurs plastyczny, organizowany przez Biuro Prewencji KGP „Stok nie jest dla bałwanów". Poniżej wspomnienie obozu narciarsko-snowboardowego w miejscowości Kominki, w którym brały udział dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 16 i Przedszkola nr 6 w Gliwicach. Prezentujemy także wyróżnione prace.W Gliwicach (w rejonie III KP) konkurs komendy głównej promowali trzej dzielnicowi – sierż. szt. Ariel Grodoń, asp. sztab. Mirosław Trojanowski i st. sierż. Mateusz Piórkowski, podczas spotkań z dziećmi uczęszczającymi na zajęcia, w trakcie „zielonych ferii” w szkole i przedszkolu. Sierżant Grodoń, wykorzystując swój czas wolny, odwiedził nawet dzieci na zimowisku w górach, gdzie przeprowadził konkurs plastyczny.
Efektem wspólnej pracy nauczycieli, policjantów i samych uczestników projektu było ponad 30 prac plastycznych. „Dzieła” uczniów wysłano do Biura Prewencji KGP w Warszawie.
Poniżej prace plastyczne oraz kilka zdjęć ze spotkania z policjantem jeszcze w autobusie, przed wyjazdem na obóz – mundurowy omówił wtedy dekalog narciarza. 


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.