Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Rempała

Podharcmistrz Patryk Rempała, komendant Hufca ZHP Ziemi Gliwickiej znalazł się w finale ogólnopolskiego plebiscytu Związku Harcerstwa Polskiego „Niezwyczajni 2017”. Jest nominowany w kategorii „Efektywne Zarządzanie”. To, czy wygra, zależy od naszych głosów.

Plebiscyt ZHP wyłania instruktorów Związku Harcerstwa Polskiego, którzy codzienną pracą udowadniają swoją niezwyczajność. Taką osobą jest nominowany za efektywne zarządzanie podharcmistrz Patryk Rempała, komendant Hufca ZHP Ziemi Gliwickiej Śląskiej Chorągwi ZHP, który mimo młodego wieku potrafi efektywnie zarządzać ponad 600-osobowym hufcem.

Dzięki jego pracy i zaangażowaniu ruch harcerski stał się nieodłączną częścią Gliwic i powiatu gliwickiego. (…) Jednym z jego największych osiągnięć jest znaczny wzrost liczebny hufca. Jest to niewątpliwie wynik efektywnego zarządzania – czytamy w uzasadnieniu na stronie internetowej ZHP.

Za swoją pracę na rzecz gliwickiego harcerstwa Patryk Rempała w czerwcu 2017 r. został nagrodzony tytułem „Lidera Społecznego Roku" przyznawanym przez Prezydenta Miasta Gliwice.

Głosy na kandydatów można oddawać do 18 lutego na stronie www.zhp.pl/niezwyczajni (mf)


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.