materiały prasowe Metropolii GZM

Trwa niecodzienne głosowanie na Facebookowym profilu Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii. Wasz głos może sprawić, że Radiostacja Gliwicka trafi do limitowanej serii biletów komunikacji miejskiej w GZM na lato!

Na Facebooku metropolii wystartował wielki finał akcji "Bileciki do kontroli". Do 20 kwietnia do godziny 10.00 można głosować lajkami (lub serduszkami) nad ostatecznymi propozycjami limitowanej serii biletów komunikacji miejskiej w Metropolii na lato.

W półfinale z 41 propozycji internauci wybrali 12. Są to: Rynek w Mikołowie, Radiostacja Gliwicka, zamek w Będzinie, zabytkowy tramwaj w Bytomiu, Pałac Kultury Zagłębia w Dąbrowie Górniczej, hala Spodek w Katowicach, wielki piec huty Pokój w Rudzie Śląskiej, Kopiec Wyzwolenia w Piekarach Śląskich, pomnik Jana Kiepury z Sosnowcu, Pałac Kawalera w Świerklańcu, Sztolnia Czarnego Pstrąga w Tarnowskich Górach oraz Żyrafa w Tychach.

Głosujcie! Tylko 6 wybranych, najpopularniejszych wzorów trafi do drukarni!

Bilety mają być sprzedawane latem. Zaprojektowała je firma Kava Studio z Katowic.


Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.