Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Istnieją na świecie takie marki perfum, które nie idą z prądem i nie tworzą rozwiązań popularnych, a pragną zaopatrywać Klientów w oryginalne zapachy. Jedną z nich jest Montale – marka, która inspiracje czerpie z Półwyspu Arabskiego i która dodaje do swoich perfum niezwykłe nuty zapachowe. Choć traktowane są one za niszowe, cieszą się popularnością na całym świecie i skierowane są przede wszystkim do tych osób, które poszukują oryginalnych, wspaniałych rozwiązań, dzięki którym wyróżnią się z tłumu. Dlaczego warto postawić na tę markę? Sprawdźmy!

Montale, czyli orientalne perfumy dla wymagających

Marka Montale powstała na początku XXI wieku na Półwyspie Iberyjskim, a jej założycielem jest Francuz – Pierre Montale, który jako perfumiarz poszukiwał nut zapachowych, wyróżniających się na tle innych. Udało mu się to, dzięki inspiracji czerpanej z kultury Orientu – stworzył perfumy, które miały stać się częścią życia arabskich królów i sułtanów i których piękno docenione zostało również w innych regionach świata.

W czym tkwi siła zapachów Montale? Przede wszystkim w oryginalnym aromacie żywicy agarowej, pozyskiwanej w Azji z drzew aloesowych – jest to podstawa większości perfum tej marki, uzupełniana przez wiele innych, bardzo dokładnie wyselekcjonowanych nut zapachowych. Oryginalność i orientalność wód perfumowanych sprawiła, że wybierają je osoby, które poszukują czegoś innego, co mogłoby wyróżnić je z tłumu i sprawić, że będą doskonale pachniały i czuły się na co dzień.

Montale – perfumy o orientalnych zapachach

Esencja Montale, czyli Intense Pepper oraz Black Musk

Chcąc zrozumieć fenomen marki Montale, warto przeanalizować składy i zapachy najbardziej popularnych perfum, oferowanych przez producenta. My przytoczymy tutaj dwie wody perfumowane Montale, które doskonale charakteryzują tę markę i pokazują jak wielce oryginalne zapachy możesz wybrać.

  • Intense Pepper

Montale Intense Pepper to woda perfumowana, której bazą jest wspomniany już aromat żywicy agarowej (aoud). Jej uzupełnieniem są między innymi cedr, ambra, białe piżmo, nuty kwiatowe i to, czym wyróżnia się ten produkt – czarny oraz różowy pieprz. To właśnie te nuty, w połączeniu z aromatami kwiatów i żywicy powodują, że zapach, jaki uzyskano, jest niezwykle oryginalny i pociągający. Ta orientalno-przyprawowa kompozycja dedykowana jest zarówno Paniom, jak i Panom, dla których liczy się oryginalność – bez wątpienia będziesz pozytywnie zaskoczony/zaskoczona.

  • Black Musk

Montale Black Musk to z kolei wody perfumowane, które bazują na czarnym pieprzu, gałce muszkatołowej, drzewie tekowym i sandałowym, paczuli, piżmie oraz bursztynie – jest to kompozycja równie oryginalna co poprzednia i równie zaskakująca. Imponuje przede wszystkim harmonią zapachu, który zachwyci wielu Panów i Pań – niezależnie od gustów czy potrzeb. Wybór któregoś z tych zapachów będzie strzałem w dziesiątkę, szczególnie dla osób, które chcą korzystać z tego, co najbardziej oryginalne i niecodzienne.

Montale to połączenie, które warto sprawdzić

Marka Montale łączy w sobie z jednej strony francuską szkołę tworzenia perfum, w której najważniejszą rolę odgrywają nuty kwiatowe, a z drugiej nuty arabskie, które dodają zapachu orientu i tym samym oryginalności. Wszystkie perfumy i wody perfumowane oferowane przez tą markę zbierają bardzo pozytywne opinie na całym świecie, również ze względu na niezwykłe przywiązanie do detali. Jego najlepszym wyznacznikiem jest również to, że flakony perfum tworzone są z aluminium – dzięki temu zapachy dłużej zachowują swoją intensywność.

Perfumy Montale będą idealne na prezent – zarówno dla siebie, jak i bliskiej osoby. Sprawdź, jak pachnie orient i przekonaj się, czy jest to zapach dla Ciebie. Istnieje bardzo duże prawdopodobieństwo, że zachwycisz się od pierwszego kontaktu.