Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Firmy, które specjalizują się w wynajmie przenośnych toalet, mogą zaoferować swoim klientom szeroką gamę wyposażenia tego rodzaju. Może być ono również dopasowane indywidualnie do miejsca zastosowania oraz do potrzeb użytkowników. Jakie toalety przenośne można wynająć?

Toaleta przenośna to urządzenie, którego celem jest zastąpienie standardowej toalety w miejscach, gdzie nie są one dostępne i nie można ich wybudować. Nie wymagają one podłączenia do sieci wodno-kanalizacyjnej – wykorzystują specjalne pojemniki na fekalia, które przy zapełnieniu są opróżniane.

Przenośna toaleta ma obecnie szerokie zastosowanie – wyposażenie tego typu jest używane między innymi na placach budów, podczas imprez masowych, na campingach, przy parkach czy plażach, aby wspomnieć tylko o niektórych miejscach.

Firmy, które oferują przenośne WC na wynajem, na przykład warszawska firma WC Chatka. Posiadają szeroką gamę różnych toalet do wyboru. Co mogą zaproponować swoim klientom?

Przenośna toaleta – standardowa

To najbardziej popularna toaleta wybierana na różne wydarzenia czy też do użytku długoterminowego, przykładowo na placach budów.

Taka toaleta posiada ustandaryzowane wymiary, dlatego nadaje się dla większości użytkowników. Jest wyposażona w zamek wewnętrzny, podajniki na papier, wskaźnik wolne/zajęte, wieszak, systemy wentylacji, wewnętrzne oświetlenie. Takie toalety przenośne wynajmowane są przez klientów najczęściej!

Toaleta przenośna VIP

Druga propozycja to toaleta przenośna typu VIP czy premium. Tym terminem określa się toalety o wyższym standardzie, które na ogół są większe od standardowych i posiadają lepsze wyposażenie, na przykład zintegrowane umywalki czy systemy spłukiwania czystą wodą.

Toaleta przenośna dla osób niepełnosprawnych

Tego rodzaju przenośne toalety są tworzone specjalnie z myślą o osobach niepełnosprawnych, które poruszają się o kulach czy na wózkach. Toalety te są większe od standardowych, posiadają możliwość wjazdu wózkiem, a także odpowiednie uchwyty poprawiające komfort i bezpieczeństwo osób niepełnosprawnych.

Toaleta przenośna dla rodziców z dziećmi

Takie WC zapewnia dodatkowy komfort rodzicom z dziećmi – posiada przestronne wnętrze, a jej specjalna konstrukcja pozwala na korzystanie z kabiny także przez dwie osoby – rodzica z dzieckiem.

Toaleta przenośna dla dzieci

Do dyspozycji jest także usługa taka jak wynajem toalet przenośnych przeznaczonych dla dzieci. Kabiny projektowane są wtedy tak, aby mogli korzystać z nich także najmłodsi, dlatego też są łatwiej dla nich dostępne. Takie toalety najczęściej stosuje się w pobliżu placów zabaw czy na eventach, w których bierze udział wiele dzieci.

Toaleta przenośna – pisuar

Każda dobra wypożyczalnia toalet przenośnych ma w swojej ofercie pisuary. Mogą być to pisuary przeznaczone dla jednego lub kilku użytkowników.

Toaleta przenośna – wybierz najlepsze modele!

Podsumowując, gdy potrzebna jest przenośna toaleta wynajem wyposażenia tego rodzaju może obejmować różnego rodzaju modele – można dostosować je indywidualnie do potrzeb użytkowników, a tym samym także zapewnić im jeszcze większy komfort!

Pracownik firmy zajmującej się wynajmem może wówczas doradzić, jaka liczba oraz jakie rodzaje toalet sprawdzą się najlepiej na konkretne wydarzenia.

Firmy prowadzące wynajem toalet mogą zapewnić także swoim klientom serwis przenośnych toalet – wówczas pracownicy firmy mogą zająć się opróżnianiem toalet, ich dezynfekcją, a także dostarczyć niezbędne materiały eksploatacyjne dla maksymalnego komfortu!

Przenośna toaleta – nie tylko standardowe WC!