Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Wynajem i sprzedaż hali namiotowej z mazowieckiego

Hale namiotowe z mazowieckiego można dzisiaj kupić na własny użytek. Można je także wynająć na potrzebny okres, dzięki czemu koszty będą znacznie mniejsze. Na rynku dostępne są hale namiotowe o różnej konstrukcji.

Hale namiotowe z mazowieckiego o różnej konstrukcji

Hale namiotowe mazowieckie można podzielić na dwie grupy. Ich wyznacznikiem jest rodzaj konstrukcji. Na rynku znaleźć można hale namiotowe o lekkiej konstrukcji, jak również hale z ciężką konstrukcją. Jeżeli bierze się pod uwagę te o lekkiej konstrukcji, to mamy do czynienia z namiotami, które wykorzystywane są podczas poszczególnych sezonów. Bardzo często wykorzystuje się je podczas imprez plenerowych, jak np. wesela, bankiety na świeżym powietrzu. Hale namiotowe o lekkiej konstrukcji mają szerokość od 5 do 10 metrów, a ściany mają wysokość od 2,4 do 3,0 metra. Ich zastosowanie jest ograniczone.

Mocne hale namiotowe

Hale namiotowe o ciężkiej konstrukcji mają na ogół szerokość od 5 do 12 metrów. Wysokość ściany waha się od 2,4 do 6,0 metrów. Ich konstrukcja jest na tyle mocna, że bez problemu są one w stanie poradzić sobie z najróżniejszymi warunkami atmosferycznymi. Rozpiętość ramy wsporczej wynosi do 12 metrów. W zdecydowanej większości stosowane są one jako hale magazynowe - tymczasowe i docelowe. Dzięki temu, że wyprodukowane są z mocnych materiałów można je użytkować nawet jako hale produkcyjne, warsztaty, myjnie, itd. ponieważ zapewniają doskonałą ochronę na długi czas.