Najpopularniejsze wiadomości i informacje dla miasta Gliwice

Szukamy rzetelnej firmy oferującej przewozy międzynarodowe i nie tylko

Szukając przewoźnika oferującego przewozy międzynarodowe najczęściej szukamy firm działających globalnie, zamiast skupić się na ofercie lokalnych przewoźników. Z jakiegoś powodu, odgórnie zakładamy, że nasza lokalna firma transportowa nie oferuje usług przewozowych poza teren województwa, a co dopiero na terenie Europy. Tymczasem firma przewozowa oferująca przewóz osób na terenie miasta Łódź http://www.akita-bus.pl/ jednocześnie świadczy profesjonalne usługi z zakresu przewozów międzynarodowych. Ich autokary poruszają się na drogach całej Polski oraz pozostałych krajów Unii Europejskiej, dzięki czemu możesz zamówić usługę przewozu z Łodzi do praktycznie dowolnego miejsca w Europie.

Firma Akita-bus od lat przyjmuje i z sukcesami realizuje tzw. zlecenia na busa z kierowcą. Zlecenia te polegają na podnajmie grupom zorganizowanym busów wraz z wykwalifikowanym kierowcą. Bus wyjeżdża z Łodzi i zawozi grupę w dowolne miejsce. W zależności od potrzeb oraz oczekiwań klienta, bus wraz z kierowcą może towarzyszyć grupie podczas całej wycieczki – doskonałe rozwiązanie na wycieczki objazdowe – lub być wyłącznie podstawiony w miejsce odbioru grupy. Ta elastyczność sprawia, iż z usług tej firmy przewozowej korzystają nie tylko klienci z samej Łodzi, ale również grupy z sąsiednich miejscowości.

przewóz osób w Łodzi

Łódź – przewóz osób dla każdego

Firma, na ofercie której chcemy się wzorować w dzisiejszym artykule oferuje bardzo elastyczne usługi realizując zlecenia na busa oraz przewozy międzynarodowe. Ich oferta obejmuje m.in.:

  • przewóz osób,
  • wynajem busów/autokarów z kierowcami,
  • transport ciężarowy dostosowany do indywidualnych potrzeb klienta.

Przewóz osób obejmuje w tym przypadku szerokie spektrum zróżnicowanych zleceń na busa, w ramach realizacji których firma przewozowa świadczy następujące usługi:

  • lokalne przewozy osób – w ramach oferty firma podejmuje się realizacji zleceń jednorazowych (np. transportu gości weselnych lub zawodników na zawody sportowe), jak i usług świadczonych w trybie stałym (np. przewozy pracownicze);
  • krajowe przewozy osób – obok usług świadczonych bezpośrednio, firma transportowa współpracuje także z biurami podróży oraz agencjami turstycznymi, na rzecz których świadczy profesjonalne usługi transportowe na terenie całego kraju (np. dowóz dzieci na kolonie, obsługa pielgrzymek, obsługa wycieczek autokarowych i objazdowych), klientami firmy są także lokalne szkoły, które wynajmują busy i autokary na wycieczki z młodzieżą oraz w celu dowożenia zawodników na konkursy międzyszkolne;
  • międzynarodowe przewozy osób – firma posiada stosowną licencję, w związku z czym jej autokary mogą się poruszać po terenie całej Unii Europejskiej, przedsiębiorstwo realizuje przewozy międzynarodowe na rzecz biur podróży, a także szkół, istnieje również możliwość zorganizowania przewozu do dowolnego kraju Unii Europejskiej dla grupy prywatnej.

Czy przewoźnicy lokalni są bardziej godni zaufania niż firmy posiadające swoje oddziały na terenie całego kraju?

W prawdzie PolskiBus oferował nieco inne usługi niż standardowo robią to firmy przewozowe, jednak wszyscy wiemy, jak skończyła się ta historia. Uwielbialiśmy podróżować PolskimBusem bo był tani i raczej niezawodny, a do celu dowoził nas szybko i bez zbędnych postojów. Mimo to nie utrzymał się na rynku. Jeśli w swojej okolicy mamy lokalną firmę przewozową, która może się poszczycić wieloletnią obecnością na rynku oraz szerokim wachlarzem usług, możemy bezpiecznie założyć, że się nie rozczarujemy. Działalność lokalna od firmy oferującej przewóz osób na terenie Łodzi często wymaga znacznie większego zaangażowania niż w przypadku ogólnokrajowego kolosa, który trasy, do których musi dopłacać kompensuje zyskami z bardziej obleganych kierunków.

Dodaj komentarz
Komentarze nie odnoszące się bezpośrednio do treści artykułu, obraźliwe, nieprawdziwe oraz niezgodne z prawem, reklamowe publikowane bez zgody wydawcy mogą zostać usunięte przez administrację. Komentarz osoby niezalogowanej, który zawiera link/i jest zatwierdzany ręcznie przez administrację.